O NAS

Sala Zabaw Dla Dzieci

KRAINA KROPKA

To całoroczne, nowoczesne i komfortowe miejsce zabawy dla dzieciaków.
Bezpieczne i profesjonalnie wykonane urządzenia zapewniają wszechstronny rozwój maluchów. Idealne miejsce wypoczynku i rekreacji dla dzieci w czasie półkolonii, ferii zimowych wakacji.

W krainie kropka znajdziesz:

Salę zabaw dla dzieci do 12 lat: specjalistycznie zaprojektowane i wykonane z atestowanych materiałów konstrukcje, w których znajdują się: tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i basen z piłeczkami. Konstrukcja została tak zaprojektowana, żeby każde dziecko w bezpieczny sposób mogło kształtować swoje umiejętności ruchowe.

Salę zabaw dla dzieci do lat 3: w trosce o naszych najmłodszych zapewniliśmy maluchom osobne miejsce zabawy wykonane w całości z miękkich materiałów.
Wyposażone jest w basen z piłeczkami, zjeżdżalnię, mega klocki dla małych budowniczych, bujaki oraz dużą ilość pluszaków.

Tematyczne salki urodzinowe: posiadamy 3 bajkowe salki urodzinowe: Kubusia Puchatka, Kaczora Donalda i Myszki Mickey oraz Asterixa i Obelixa.
Salki zaprojektowano w taki sposób, że po rozsunięciu ruchomych ścian tworzy się przestrzeń do występów dla dzieci lub organizacji przedstawień.

 

                  Rodzicom proponujemy odpoczynek w naszej kawiarni  przy doskonałej kawie.
Na terenie kawiarni można bezpłatnie korzystać z  bezprzewodowego internetu.
Zapraszamy z własnymi laptopami
.

Sala jest klimatyzowana

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od 9:00 do 20:00