GRUPY ZORGANIZOWANE

 

Samodzielny Wypiek Pizzy Przez Dzieci

Wypiek pizzy w Krainie Kropka

grupy zorganizowane Kraina Kropka

Unikalna możliwość pokazania dzieciom tajników przygotowania ciasta i składników niezbędnych do wypieku pizzy. Dzieci ubrane w fartuszki i czapki kucharskie uczą się podstaw zachowania czystości podczas przygotowania posiłków.

Samodzielnie formują ciasto i dobierają ulubione składniki. Następnie pozostaje tylko oczekiwanie na wypiek i wreszcie można skosztować swojej pierwszej w życiu, własnoręcznie przyrządzonej pizzy!!!

Całość bloku tematycznego połączona jest z zabawą wśród niezliczonych atrakcji Krainy Kropka. A dwugodzinna zabawa zapewnia dzieciom niezapomniane emocje oraz ciepły posiłek!

Dla opiekunów gwarantujemy bezpłatną degustację pizzy.

Planując wycieczkę do Bielska – Białej lub w Beskidy, zaplanujcie wizytę w Krainie Kropka.

Czas: 2h
Koszt: 15 zł / os

Zobacz jedną z ostatnich grup podczas wypieku pizzy

 

Grupy zorganizowane znajdą w naszej ofercie także następujące atrakcje:

– malowanie buzi

– zwierzątka z baloników

zajęcia scrapbooking – cena do uzgodnienia

– przedstawienie teatralne „FELEK” – cena do uzgodnienia

 

Spektakl Teatralny Dla Dzieci Przygody Felka…

Atrakcje-na-ferie-w-krainie-kropka

Grupy zorganizowane przedstawienie

„Felek” to przedstawienie autorskie Władysława Aniszewskiego, aktora Teatru Lalek Banialuka, powstałe w oparciu o znane utwory literatury dziecięcej. Słychać strofy Jana Brzechwy, Wiery Badalskiej, Wandy Chotomskiej, Antoniego Marianowicza, Wiktora Woroszylskiego.

„Felek” jest sympatycznym bohaterem radosnego i bardzo pogodnego spektaklu. Szybko nawiązuje kontakt z widownią i zaprzyjaźnia się z dziećmi. Odwołując się do wyobraźni, wciąga dzieci w głąb opowieści i pozwala na całkowite zespolenie świata widzów z wyimaginowanym światem Felka. Cała dostępna przestrzeń, zostaje zaanektowana do wspólnej zabawy w teatr. Dlatego też, przedstawienie nie kończy się w teatrze, ale trwa jeszcze długo po zakończeniu, już w rzeczywistym świecie dzieci.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 33 811 12 77

lub  e-mail: kropek@krainakropka.pl